Piirin toimihenkilöt

Puheenjohtaja

Mikko Äijälä
Piippola
puh. 044 5118 335
mikko.aijala@metsastajaliitto.fi

Toiminnanjohtaja

Risto Paakkonen
Oulu
puh. 050 594 9955
risto.paakkonen@metsastajaliitto.fi

 

Piirihallituksen jäsenet

Nimi Paikkakunta Puhelinnumero Sähköposti
Ari Haataja, varapuheenjohtaja Liminka 0400 289 850 ari.haataja@maveplan.fi
Mauri Alasuutari Liminka 0500 277 333 malasuutari@gmail.com
Matti Halonen Paavola 040 557 2781 ms.halonen@live.fi
Tanja Heikkonen Pulkkila 0400 237 760 tanja@someta.fi
Heikki Holmström Pudasjärvi 0440 870 430 heikki.holmstrom@vr.fi
Henri Kinnunen Kempele 040 4196 927 henkka.k@gmail.com
Tapio Jarkko Haukipudas 040 7166 195   tapio.jarkko@hotmail.com
Tauno Uitto Tyrnävä 0400 285 239 tauno.uitto@gmail.com

 

Oulun piirin nuorisotoimikunta

NIMI PAIKKAKUNTA YHTEYSTIEDOT
Tanja Heikkonen Pulkkila 0400 237 760, tanja@someta.fi
Riikka Haataja Liminka/Oulu  
Joni Halonen Paavola  
Toni Heikkonen Pulkkila  
Hannu Keränen Kestilä  
Heikki Niemelin Haukipudas  
Henrik Niemelä Rantsila  
Erno Otamo Ala-Temmes  
Jussi Pietarila Ruukki  
Lasse Väyrynen Tupos  
Risto Paakkonen  Oulu   050 5949955, risto.paakkonen@metsastajaliitto.fi

 

Metsästäjäliiton Pohjois-Suomen aluekouluttajana toimii

Toni Kumpuvaara puh.040 581 5326